Ofertă acceptată Cumpărare directă

PLASA CADOU PLASTIC

Număr anunț
DA22040516
Autoritate contractantă
COMUNA DRAGUTESTI (CUI 4510436)
Furnizor / câștigător
ZEUS SRL (CUI RO2159860)
Cod CPV
19520000-7 · Produse din plastic (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
253,70 RON
Valoare atribuită
253,70 RON
Data publicării
12.12.2018 11:58
Termen limită
17.12.2018 17:00
Data finalizării
12.12.2018 12:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

253,70 RON

din 253,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.