Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Capse Novus 2317 1000capsecutie
- Număr anunț
- DA22049741
- Autoritate contractantă
- Oficiul de Cadastru si Publicitate Imobiliara Mehedinti (CUI 9792729)
- Furnizor / câștigător
- RTC PROFFICE EXPERIENCE S.R.L. (CUI RO6562512)
- Cod CPV
- 30197110-0 · Capse (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 195,40 RON
- Valoare atribuită
- 195,40 RON
- Data publicării
- 12.12.2018 16:20
- Termen limită
- 17.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 13.12.2018 09:12
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
195,40 RON
din 195,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro