Ofertă refuzată Cumpărare directă

Achizitie produse de papetarie

Număr anunț
DA22019266
Autoritate contractantă
CLUBUL SPORTIV MUNICIPAL (GIURGIU) (CUI 14751296)
Furnizor / câștigător
AMM (CUI RO9098809)
Cod CPV
30197000-6 · Articole marunte de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
724,43 RON
Valoare finală
724,43 RON
Data publicării
11.12.2018 10:48
Data finalizării
13.12.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.