Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet furnituri de birou

Număr anunț
DA22054988
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA STEFAN CEL MARE DANCU (CUI 17245200)
Furnizor / câștigător
BIROTICA RS SRL (CUI RO32329177)
Cod CPV
30199000-0 · Articole de papetarie si alte articole din hartie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.882,35 RON
Valoare atribuită
5.882,35 RON
Data publicării
13.12.2018 10:08
Termen limită
18.12.2018 17:00
Data finalizării
13.12.2018 12:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.882,35 RON

din 5.882,35 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.