Ofertă acceptată Cumpărare directă

Generator Open Frame monofazat cu automatizare Stager FD 10000E+ATS

Număr anunț
DA22049571
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NICOLAE IORGA BUHALNITA (CUI 17166505)
Furnizor / câștigător
ASALT SRL (CUI RO140470)
Cod CPV
31122000-7 · Generatoare electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.970,58 RON
Valoare atribuită
7.970,58 RON
Data publicării
12.12.2018 16:09
Termen limită
17.12.2018 17:00
Data finalizării
12.12.2018 16:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.970,58 RON

din 7.970,58 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.