Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet Abonamente

Număr anunț
DA22037313
Autoritate contractantă
BIBLIOTECA JUDETEANA " NICOLAE MILESCU SPATARUL" VASLUI (CUI 4226397)
Furnizor / câștigător
COMPANIA NATIONALA POSTA ROMANA S.A. (CUI RO427410)
Cod CPV
22200000-2 · Ziare, reviste specializate, periodice si reviste (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.717,88 RON
Valoare atribuită
5.717,88 RON
Data publicării
12.12.2018 10:44
Termen limită
18.12.2018 17:00
Data finalizării
13.12.2018 09:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.717,88 RON

din 5.717,88 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.