- Număr anunț
- DA22060710
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA "IOSIF MOLDOVAN (CUI 28301461)
- Furnizor / câștigător
- JUCĂRII VORBĂREŢE SRL (CUI RO30232770)
- Cod CPV
- 22111000-1 · Carti scolare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 894,30 RON
- Valoare atribuită
- 894,30 RON
- Data publicării
- 13.12.2018 12:44
- Termen limită
- 18.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 13.12.2018 13:27
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
894,30 RON
din 894,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro