Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet carti pentru biblioteca

Număr anunț
DA22059104
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC ,,NICOLAE BALCESCU'' BALS (CUI 4394919)
Furnizor / câștigător
NOMINATRIX PUBLISHING HOUSE SRL (CUI RO34854628)
Cod CPV
22113000-5 · Carti de biblioteca (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
276,18 RON
Valoare atribuită
276,18 RON
Data publicării
13.12.2018 11:58
Termen limită
18.12.2018 17:00
Data finalizării
13.12.2018 13:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

276,18 RON

din 276,18 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.