Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet carti 1969030

Număr anunț
DA22048819
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "GHEORGHE PATRASCU'', SAT BURUIENESTI (CUI 17973556)
Furnizor / câștigător
LIBRĂRIE . NET SRL (CUI RO13784260)
Cod CPV
22113000-5 · Carti de biblioteca (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
245,70 RON
Valoare atribuită
245,70 RON
Data publicării
12.12.2018 15:38
Termen limită
17.12.2018 17:00
Data finalizării
12.12.2018 18:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

245,70 RON

din 245,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.