Ofertă acceptată Cumpărare directă

Set tacâmuri inox 24 piese (6 persoane – lingură, furculiță, cuțit, linguriță) – 8 seturi

Număr anunț
DA22045886
Autoritate contractantă
DIRECTIA JUDETEANA DE EVIDENTA A PERSOANELOR IASI (CUI 17495311)
Furnizor / câștigător
COZMOPOL SRL (CUI 14292673)
Cod CPV
39221200-9 · Vesela de masa (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
504,24 RON
Valoare atribuită
504,24 RON
Data publicării
12.12.2018 14:19
Termen limită
17.12.2018 17:00
Data finalizării
12.12.2018 15:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

504,24 RON

din 504,24 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.