Ofertă acceptată Cumpărare directă

MR PRO H LINE TERMOS CU POMPA

Număr anunț
DA22044668
Autoritate contractantă
Muzeul Casa Muresenilor Brasov (CUI 9948055)
Furnizor / câștigător
METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
Cod CPV
39221100-8 · Ustensile de bucatarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
117,62 RON
Valoare atribuită
117,62 RON
Data publicării
12.12.2018 13:49
Termen limită
17.12.2018 17:00
Data finalizării
12.12.2018 14:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

117,62 RON

din 117,62 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.