Ofertă acceptată Cumpărare directă

usi pvc si ferestre

Număr anunț
DA22043311
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC "HOREA (CUI 4245011)
Furnizor / câștigător
BOŞCA F. AMALIA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (CUI 26040114)
Cod CPV
44221000-5 · Ferestre, usi si articole conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13.420 RON
Valoare atribuită
13.420 RON
Data publicării
12.12.2018 13:11
Termen limită
18.12.2018 17:00
Data finalizării
13.12.2018 14:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.420 RON

din 13.420 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.