Ofertă acceptată
Cumpărare directă
44112240-2 Parchet (Rev.2)- PACHET 1 SCOALA GIMNAZIALA 190 BUCURESTI
- Număr anunț
- DA22049331
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NR 190 (CUI 32374720)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
- Cod CPV
- 44112240-2 · Parchet (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.646,43 RON
- Valoare atribuită
- 4.646,43 RON
- Data publicării
- 12.12.2018 15:58
- Termen limită
- 17.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.12.2018 16:17
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.646,43 RON
din 4.646,43 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro