Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie coperta arhivare

Număr anunț
DA22045460
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 01710 (CUI 5033661)
Furnizor / câștigător
ADE & MAR ABSOLUT SRL (CUI RO18119943)
Cod CPV
22852000-7 · Dosare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
59,10 RON
Valoare atribuită
59,10 RON
Data publicării
12.12.2018 14:09
Termen limită
17.12.2018 17:00
Data finalizării
12.12.2018 14:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

59,10 RON

din 59,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.