Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PACHET SCOALA GIMNAZIALA NR 1. CIOROGARLA
- Număr anunț
- DA22060914
- Autoritate contractantă
- Scoala gimnaziala nr.1 (CUI 24937076)
- Furnizor / câștigător
- HORNBACH CENTRALA SRL (CUI 17777320)
- Cod CPV
- 39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.376,72 RON
- Valoare atribuită
- 1.376,72 RON
- Data publicării
- 13.12.2018 12:50
- Termen limită
- 18.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 13.12.2018 14:35
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.376,72 RON
din 1.376,72 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro