Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servetele de masa si saci menajeri 120 l

Număr anunț
DA22050613
Autoritate contractantă
R5253314 MINISTERUL APARARII NATIONALE - UNITATEA MILITARA 02494
Furnizor / câștigător
AXA ROTEAL SRL (CUI RO11148038)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
832,72 RON
Valoare atribuită
832,72 RON
Data publicării
12.12.2018 18:02
Termen limită
18.12.2018 17:00
Data finalizării
13.12.2018 10:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

832,72 RON

din 832,72 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.