Ofertă acceptată Cumpărare directă

saci menajeri si ace

Număr anunț
DA22038963
Autoritate contractantă
SPITALUL DE URGENTA TG-CARBUNESTI (CUI RO4510266)
Furnizor / câștigător
MERTECOM SRL (CUI RO18509431)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.961 RON
Valoare atribuită
3.961 RON
Data publicării
12.12.2018 11:21
Termen limită
17.12.2018 17:00
Data finalizării
13.12.2018 12:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.961 RON

din 3.961 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.