Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Bransamente canalizare si apa ComPAULESTI Jud SATU MARE
- Număr anunț
- DA21710962
- Autoritate contractantă
- COMUNA PAULESTI (CUI 3897025)
- Furnizor / câștigător
- MAX CORPORATION SRL (CUI ro18863373)
- Cod CPV
- 45232400-6 · Lucrari de constructii de canalizare de ape reziduale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 55.898,74 RON
- Valoare finală
- 55.898,74 RON
- Data publicării
- 12.11.2018 08:51
- Termen limită
- 18.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 13.12.2018 11:37
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.