Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII SONORIZARE MECI VOLEI

Număr anunț
DA22053074
Autoritate contractantă
CLUBUL SPORTIV MUNICIPAL BUCURESTI (CUI 22389856)
Furnizor / câștigător
C.N. MANAGEMENT CONSULT SRL (CUI RO16442750)
Cod CPV
32342410-9 · Echipament de sonorizare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.890 RON
Valoare atribuită
7.890 RON
Data publicării
13.12.2018 09:15
Termen limită
18.12.2018 17:00
Data finalizării
13.12.2018 13:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.890 RON

din 7.890 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.