Ofertă refuzată
Cumpărare directă
SPUMA DEZINFECTAT AC
- Număr anunț
- DA22028618
- Autoritate contractantă
- Unitatea Militara 02052 (CUI 4515190)
- Furnizor / câștigător
- AD AUTO TOTAL SRL (CUI 6844726)
- Cod CPV
- 24950000-8 · Produse chimice speciale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 102,84 RON
- Valoare finală
- 102,84 RON
- Data publicării
- 11.12.2018 14:56
- Termen limită
- 18.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 13.12.2018 15:05
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.