Ofertă acceptată Cumpărare directă

slanina congelata

Număr anunț
DA22060862
Autoritate contractantă
Penitenciarul Miercurea - Ciuc (CUI 4245631)
Furnizor / câștigător
MEGAFOOD-COM SRL (CUI 26326087)
Cod CPV
15130000-8 · Produse din carne (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.109 RON
Valoare atribuită
2.109 RON
Data publicării
13.12.2018 12:49
Termen limită
18.12.2018 17:00
Data finalizării
13.12.2018 13:32

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.109 RON

din 2.109 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.