Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de servire masa
- Număr anunț
- DA22048911
- Autoritate contractantă
- CENTRUL MULTICULTURAL "LIVIU REBREANU" AIUD, DIRECTIE MUNICIPALA DE CULTURA (CUI 16862800)
- Furnizor / câștigător
- LEXUS PROD SRL (CUI RO33711441)
- Cod CPV
- 55300000-3 · Servicii de restaurant si de servire a mancarii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 228,56 RON
- Valoare atribuită
- 228,56 RON
- Data publicării
- 12.12.2018 15:41
- Termen limită
- 17.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 13.12.2018 08:49
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
228,56 RON
din 228,56 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro