Ofertă acceptată Cumpărare directă

TONER UNIVERSAL

Număr anunț
DA22061622
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "TUROCZI MOZES" TARGU SECUIESC (CUI 10876424)
Furnizor / câștigător
"SENSO" SRL (CUI 13981742)
Cod CPV
30125110-5 · Toner pentru imprimantele laser/faxuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
218,50 RON
Valoare atribuită
218,50 RON
Data publicării
13.12.2018 13:10
Termen limită
18.12.2018 17:00
Data finalizării
13.12.2018 13:13

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

218,50 RON

din 218,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.