Ofertă acceptată Cumpărare directă

Copiatoare automate

Număr anunț
DA22060722
Autoritate contractantă
Inspectoratul Scolar al Municipiului Bucuresti (CUI 4203563)
Furnizor / câștigător
ROSERVOTECH SRL (CUI RO15857245)
Cod CPV
30121400-7 · Copiatoare automate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.568,60 RON
Valoare atribuită
7.568,60 RON
Data publicării
13.12.2018 12:44
Termen limită
18.12.2018 17:00
Data finalizării
13.12.2018 12:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.568,60 RON

din 7.568,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.