Ofertă acceptată Cumpărare directă

50F0Z00/50F0ZA0 DRUM NR.500Z (60000 PAG) ORIGINAL LEXMARK MX310dn MS410dn MX510d MX511d MX611

Număr anunț
DA22056425
Autoritate contractantă
Agentia pentru Plati si Inspectie Sociala a Municipiului Bucuresti (CUI 24735085)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
Cod CPV
30124300-7 · Tambure pentru aparate de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
302 RON
Valoare atribuită
302 RON
Data publicării
13.12.2018 10:46
Termen limită
18.12.2018 17:00
Data finalizării
13.12.2018 13:54

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

302 RON

din 302 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.