Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Cartus toner (2 PACK) XEROX 3225 pentru imprimantele cu laser/faxuri
- Număr anunț
- DA22056273
- Autoritate contractantă
- COMUNA ALUNIS (CUI 2843388)
- Furnizor / câștigător
- DARCOS S.R.L. (CUI RO4214104)
- Cod CPV
- 30125110-5 · Toner pentru imprimantele laser/faxuri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.068 RON
- Valoare atribuită
- 1.068 RON
- Data publicării
- 13.12.2018 10:42
- Termen limită
- 18.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 13.12.2018 11:13
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.068 RON
din 1.068 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro