Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Reumplere toner HP 255 X cu chip
- Număr anunț
- DA22052030
- Autoritate contractantă
- Scoala Gimnaziala nr. 56 (CUI 23995222)
- Furnizor / câștigător
- MYCAR GLOBAL TRADING SRL (CUI RO15197793)
- Cod CPV
- 30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.845,19 RON
- Valoare atribuită
- 2.845,19 RON
- Data publicării
- 13.12.2018 08:40
- Termen limită
- 18.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 13.12.2018 08:46
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.845,19 RON
din 2.845,19 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro