Ofertă acceptată Cumpărare directă

DRUM BROTHER DR 2200

Număr anunț
DA22048285
Autoritate contractantă
CASA DE ASIGURARI DE SANATATE HUNEDOARA (CUI 11319740)
Furnizor / câștigător
UNITECH COMPUTER SRL (CUI RO13805410)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
858,82 RON
Valoare atribuită
858,82 RON
Data publicării
12.12.2018 15:22
Termen limită
17.12.2018 17:00
Data finalizării
12.12.2018 15:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

858,82 RON

din 858,82 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.