Ofertă refuzată Cumpărare directă

E-30 E30 E 30 CARTUS TONER BLACK (3.000 PAG) COMPATIBIL 100% NOU CANON FC 100 FC 200 FC 204 FC 210 F

Număr anunț
DA22040875
Autoritate contractantă
CENTRUL DE TRANSFUZIE SANGUINA ARGES (CUI 4122310)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
120,94 RON
Valoare finală
120,94 RON
Data publicării
12.12.2018 12:08
Data finalizării
13.12.2018 16:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.