Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SSD Samsung 970 EVO Series 250GB PCI Express x4 M.2 2280
- Număr anunț
- DA22056554
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii U.M. 02046 CONSTANTA (CUI 18649249)
- Furnizor / câștigător
- PMC GROUP DISTRIBUTIE SRL (CUI RO17116469)
- Cod CPV
- 30233132-5 · Unitati de hard disk (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 928,38 RON
- Valoare atribuită
- 928,38 RON
- Data publicării
- 13.12.2018 10:49
- Termen limită
- 18.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 13.12.2018 11:21
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
928,38 RON
din 928,38 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro