Ofertă acceptată Cumpărare directă

Multifunctional laser monocrom Samsung SL-M2070FW, A4

Număr anunț
DA22056399
Autoritate contractantă
Comuna Lisa (Primaria Comunei Lisa) (CUI 6691975)
Furnizor / câștigător
FLANCO RETAIL SA (CUI RO27698631)
Cod CPV
30232110-8 · Imprimante laser (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
487,39 RON
Valoare atribuită
487,39 RON
Data publicării
13.12.2018 10:45
Termen limită
18.12.2018 17:00
Data finalizării
13.12.2018 14:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

487,39 RON

din 487,39 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.