Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cartus cerneala compatibil negru HP 6656, HP 21

Număr anunț
DA22052133
Autoritate contractantă
R 16868757 S.C. AQUACARAS S.A.
Furnizor / câștigător
TEHNICA & BIROTICA SRL (CUI RO29242606)
Cod CPV
30237310-5 · Cartuse de fonturi pentru imprimante (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
43,99 RON
Valoare atribuită
43,99 RON
Data publicării
13.12.2018 08:44
Termen limită
18.12.2018 17:00
Data finalizării
13.12.2018 09:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

43,99 RON

din 43,99 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.