Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Multifunctional laser monocrom HP LaserJet Pro MFP M426fdw, A4, USB, Retea, Wi-Fi
- Număr anunț
- DA22051461
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA DELENI (CUI 17179378)
- Furnizor / câștigător
- ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
- Cod CPV
- 30232110-8 · Imprimante laser (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.537,56 RON
- Valoare atribuită
- 4.537,56 RON
- Data publicării
- 13.12.2018 08:08
- Termen limită
- 18.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 13.12.2018 10:52
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.537,56 RON
din 4.537,56 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro