Ofertă acceptată Cumpărare directă

Laptop DELL Inspiron 3567

Număr anunț
DA22051457
Autoritate contractantă
CENTRUL DE ABILITARE SI REABILITARE PERSOANE ADULTE CU DIZABILITATI TALMACIU (CUI 25631988)
Furnizor / câștigător
ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
Cod CPV
30237000-9 · Piese si accesorii pentru computere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.764,62 RON
Valoare atribuită
1.764,62 RON
Data publicării
13.12.2018 08:08
Termen limită
18.12.2018 17:00
Data finalizării
13.12.2018 09:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.764,62 RON

din 1.764,62 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.