Ofertă acceptată Cumpărare directă

LAPTOP DELL INSPIRON + OS WIN 10

Număr anunț
DA22050917
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC ECONOMIC NICOLAE IORGA PASCANI (CUI 13323054)
Furnizor / câștigător
ULTRA - PRO SRL (CUI RO30074344)
Cod CPV
30213100-6 · Computere portabile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.084,87 RON
Valoare atribuită
2.084,87 RON
Data publicării
12.12.2018 20:45
Termen limită
18.12.2018 17:00
Data finalizării
13.12.2018 09:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.084,87 RON

din 2.084,87 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.