Ofertă acceptată Cumpărare directă

Kit tastatura si mouse

Număr anunț
DA22050582
Autoritate contractantă
Liceul Teoretic ONISIFOR GHIBU (CUI 4722498)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
Cod CPV
30200000-1 · Echipament si accesorii pentru computer (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
798,20 RON
Valoare atribuită
798,20 RON
Data publicării
12.12.2018 17:53
Termen limită
18.12.2018 17:00
Data finalizării
13.12.2018 11:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

798,20 RON

din 798,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.