Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Sistem PC Desktop procesor i5-7400 sau i5-7500, 8GB RAM DDR4, SSD 250GB, DVD-RW, Windows 10 Pro
- Număr anunț
- DA22050222
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC BALS (CUI 4394846)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
- Cod CPV
- 30213400-9 · Unitati centrale de procesare pentru computere personale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.177,70 RON
- Valoare atribuită
- 10.177,70 RON
- Data publicării
- 12.12.2018 16:58
- Termen limită
- 18.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 13.12.2018 08:52
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
10.177,70 RON
din 10.177,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro