Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PACHET LAPTOP SI LICENTE - 4 PACHETE - SIPOCA 399
- Număr anunț
- DA22049443
- Autoritate contractantă
- SECRETARIATUL GENERAL AL GUVERNULUI (CUI 4283422)
- Furnizor / câștigător
- CHROME COMPUTERS SRL (CUI RO6639497)
- Cod CPV
- 30213100-6 · Computere portabile (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 29.000 RON
- Valoare atribuită
- 29.000 RON
- Data publicării
- 12.12.2018 16:03
- Termen limită
- 17.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.12.2018 16:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
29.000 RON
din 29.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro