Ofertă acceptată Cumpărare directă

Piese desktop.

Număr anunț
DA22049341
Autoritate contractantă
Inspectoratul Scolar Judetean Braila (CUI 4343060)
Furnizor / câștigător
IMPACT 2001 SRL (CUI 14322464)
Cod CPV
30237000-9 · Piese si accesorii pentru computere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.684 RON
Valoare atribuită
2.684 RON
Data publicării
12.12.2018 15:58
Termen limită
17.12.2018 17:00
Data finalizării
12.12.2018 16:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.684 RON

din 2.684 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.