Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Laptop Lenovo 15ikb
- Număr anunț
- DA22030267
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA COMUNA CENEI (CUI 29121582)
- Furnizor / câștigător
- COMPUTERLINE SRL (CUI RO17994710)
- Cod CPV
- 30213100-6 · Computere portabile (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.662 RON
- Valoare atribuită
- 1.662 RON
- Data publicării
- 11.12.2018 15:48
- Termen limită
- 16.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 13.12.2018 14:08
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.662 RON
din 1.662 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro