Ofertă acceptată Cumpărare directă

achizitie directa

Număr anunț
DA22062612
Autoritate contractantă
Gradinita cu program prelungit nr.5 Brasov (CUI 29345555)
Furnizor / câștigător
OVINIC-INSTAL SRL (CUI RO14782799)
Cod CPV
45310000-3 · Lucrari de instalatii electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.201,68 RON
Valoare atribuită
4.201,68 RON
Data publicării
13.12.2018 13:36
Termen limită
18.12.2018 17:00
Data finalizării
13.12.2018 15:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.201,68 RON

din 4.201,68 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.