Ofertă acceptată Cumpărare directă

Acumulator auto FIAMM TITANIUM BLACK 95Ah 850A 12V

Număr anunț
DA22060135
Autoritate contractantă
Agentia pentru Agenda Digitala a Romaniei (CUI 32722680)
Furnizor / câștigător
CARANDA BATERII SRL (CUI RO1560677)
Cod CPV
31431000-6 · Acumulatori cu placi de plumb si acid sulfuric (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
695,80 RON
Valoare atribuită
695,80 RON
Data publicării
13.12.2018 12:28
Termen limită
18.12.2018 17:00
Data finalizării
13.12.2018 14:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

695,80 RON

din 695,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.