Ofertă acceptată Cumpărare directă

masa servita

Număr anunț
DA22059000
Autoritate contractantă
CASA DE CULTURA A STUDENTILOR TG. MURES (CUI 4322351)
Furnizor / câștigător
BLUES BROTHERS SRL (CUI RO19240527)
Cod CPV
55310000-6 · Servicii de restaurant cu ospatari (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
857,40 RON
Valoare atribuită
857,40 RON
Data publicării
13.12.2018 11:55
Termen limită
18.12.2018 17:00
Data finalizării
13.12.2018 12:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

857,40 RON

din 857,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.