Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Acumulator 12V 5Ah, FC12-5, AGM VRLA
- Număr anunț
- DA22056861
- Autoritate contractantă
- TELECOMUNICATII CFR SA (CUI RO15034095)
- Furnizor / câștigător
- CARANDA BATERII SRL (CUI RO1560677)
- Cod CPV
- 31431000-6 · Acumulatori cu placi de plumb si acid sulfuric (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 39,50 RON
- Valoare atribuită
- 39,50 RON
- Data publicării
- 13.12.2018 10:59
- Termen limită
- 18.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 13.12.2018 12:03
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
39,50 RON
din 39,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro