Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Piese schimb UM 01556 Mangalia
- Număr anunț
- DA22052378
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii - UNITATEA MILITARA 01556 MANGALIA (CUI 22365032)
- Furnizor / câștigător
- DUEXIM SRL (CUI RO151836)
- Cod CPV
- 34310000-3 · Motoare si piese pentru motoare (vehicule) (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.311,84 RON
- Valoare atribuită
- 10.311,84 RON
- Data publicării
- 13.12.2018 08:53
- Termen limită
- 18.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 13.12.2018 10:50
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
10.311,84 RON
din 10.311,84 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro