Ofertă acceptată Cumpărare directă

DOZATOR DE APA ZASS ZWD 02 CR

Număr anunț
DA22050668
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR.1 MITOC (CUI 29362203)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
42912310-8 · Aparate de filtrare a apei (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
494,96 RON
Valoare atribuită
494,96 RON
Data publicării
12.12.2018 18:21
Termen limită
18.12.2018 17:00
Data finalizării
13.12.2018 11:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

494,96 RON

din 494,96 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.