Ofertă acceptată Cumpărare directă

Schimbare lampa din corp de iluminat stradal

Număr anunț
DA22036255
Autoritate contractantă
Comuna Turia (CUI 4404630)
Furnizor / câștigător
RO 8307141 Transport Cseh
Cod CPV
45310000-3 · Lucrari de instalatii electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
754,92 RON
Valoare atribuită
754,92 RON
Data publicării
12.12.2018 10:20
Termen limită
17.12.2018 17:00
Data finalizării
13.12.2018 16:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

754,92 RON

din 754,92 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.