Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Prestari servicii spalatorie pentru unitati militare
- Număr anunț
- DA22010829
- Autoritate contractantă
- UM 01924 (CUI 15984869)
- Furnizor / câștigător
- GREEN EXPRESS SRL (CUI RO31099118)
- Cod CPV
- 98310000-9 · Servicii de spalatorie si de curatatorie uscata (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.489,60 RON
- Valoare atribuită
- 2.489,60 RON
- Data publicării
- 10.12.2018 14:58
- Termen limită
- 18.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 13.12.2018 10:07
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.489,60 RON
din 2.489,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro