Ofertă acceptată Cumpărare directă

Grup electrogen trifazat diesel putere 36 kW

Număr anunț
DA22054717
Autoritate contractantă
CENTRUL REGIONAL DE TRANSFUZII SANGUINA CRAIOVA (CUI 4332100)
Furnizor / câștigător
ENERGEN ROMANIA S.R.L. (CUI RO34147856)
Cod CPV
31121100-1 · Grupuri electrogene cu motor cu aprindere prin compresie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
25.130 RON
Valoare atribuită
25.130 RON
Data publicării
13.12.2018 10:00
Termen limită
18.12.2018 17:00
Data finalizării
13.12.2018 10:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

25.130 RON

din 25.130 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.