Ofertă acceptată Cumpărare directă

Sistem frigorific KONVEKTA

Număr anunț
DA22045650
Autoritate contractantă
Colegiul Economic Viilor (CUI 4695466)
Furnizor / câștigător
GRP INTERNATIONAL SRL (CUI 23065483)
Cod CPV
45331231-4 · Lucrari de instalare de echipament frigorific (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
42.017 RON
Valoare atribuită
42.017 RON
Data publicării
12.12.2018 14:14
Termen limită
18.12.2018 17:00
Data finalizării
13.12.2018 13:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

42.017 RON

din 42.017 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.